Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 22/23
  Zapisnik: 2. krog 21.09.22
   TEKMA: NK Imeno - NK Hrastnik 6 : 1 3 : 1
   Kraj: Podčetrtek - Atletski stadion Podčetrtek    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Plevčak Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Imeno
Priimek in ime
  1  Šestanj Jaka (V)
  5  Vračun Tadej
  11  Jagrič Tjan (K)
  22  Trbovc Kmetič Anže
  23  Vračun Andraž
  27  Sovinc Žiga
  30  Pišek Matic
  31  Totaj Albatrit
  36  Doberšek Gal
  52  Glojnarič Sebastjan
  56  Gabron Gašper
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  0  Doberšek Maks
  1  Mladenović Stefan (V)
  3  Kovačević Aleksej
  4  Šunta Tian
  11  Hegić Eldar
  14  Ristovič Luka
  15  Tatlić Tarik
  19  Zupančič Nejc
  20  Mak Jure (K)
  22  Vidovič Lan
  23  Glogovšek Žiga Lan
  27  Urh Vidovič
  30  Ahmetović Tarik
  34  Pajaziti Amin
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Imeno
   Čater Rajko
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   STRELCI
   NK Imeno
   1 : 0 30 - Pišek Matic (11')
   2 : 0 11 - Jagrič Tjan (15')
   3 : 1 27 - Sovinc Žiga (23')
   4 : 1 36 - Doberšek Gal (32')
   5 : 1 36 - Doberšek Gal (47')
   6 : 1 22 - Trbovc Kmetič Anže (51')
   NK Hrastnik
   2 : 1   3 - Kovačević Aleksej (18') 
   OPOMINJANI
   NK Imeno
   NK Hrastnik
   IZKLJUČENI
   NK Imeno
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan