Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 21. krog 04.06.23
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah B - Kovinar Štore 0 : 7 0 : 4
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 45
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah B
Priimek in ime
  2  Pintar Anže (V)
  4  Novak Tim
  5  Železnik Lukas
  6  Stojan Oskar
  7  Cmok Tim
  8  Volavšek Žiga
  11  Čakš Matevž
  12  Vrabec Enej (V)
  17  Romih Luka
  25  Zagajšek Teo
  29  Belaj Fatlum
  33  Bosnar Luka (K)
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  2  Lukenda Neli
  3  Topić Uroš
  4  Pušnik Nik
  5  Oberžan David
  6  Jeršič Žiga
  7  Rahmanović Semin (K)
  8  Davidović Dejan
  9  Kozjak Naj
  10  Korpar Jan
  11  Smajlović Armin
  13  Maček Erik
  14  Šemrov Max
  15  Verhovšek Enej
  16  Alagić Nejc
  18  Kahrimanović Vedad
  21  Bubregović Liam
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Stepišnik Perdih Timen
   Kovinar Štore
   Taseski Dejan
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Kovinar Štore
   0 : 1   6 - Jeršič Žiga (10') 
   0 : 2   7 - Rahmanović Semin (11') 
   0 : 3   7 - Rahmanović Semin (15') 
   0 : 4   7 - Rahmanović Semin (28') 
   0 : 5   3 - Topić Uroš (54') 
   0 : 6   16 - Alagić Nejc (57') 
   0 : 7   10 - Korpar Jan (60') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah B
  Minuta  Igralec
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan