Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 20. krog 31.05.23
   TEKMA: NK Šentjur - Zreče 8 : 1 8 : 1
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Kragelj Žan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  2  Mauko Jug Tor
  3  Gajšek Urban (K)
  6  Plevnik Nejc
  8  Jazbec Filip
  9  Smole Maj
  10  Hercog Filip
  11  Ajdnik Lovro
  14  Majcen Nace
  15  Planko Kunaj Januš
  17  Hladin Benjamin
  22  Karlatec Podgoršek Filip
   Zreče
Priimek in ime
  1  Zver Tian (V,K)
  2  Brglez Gal
  3  Hojnik Mark
  6  Vidmar Tjaš
  8  Moćić Filip
  9  Brezovšek Jaka
  10  Mahmutović Ali
  11  Topolšek Žiga
  13  Hrovat Nik
  14  Sadek Jan
  15  Mavher Luka
  16  Marguč Aleks
  17  Koprivnik Jure
  18  Adamič Jakob
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   NK Šentjur
   1 : 0 10 - Hercog Filip (4')
   2 : 1 2 - Mauko Jug Tor (9')
   3 : 1 9 - Smole Maj (16')
   4 : 1 15 - Planko Kunaj Januš (17')
   5 : 1 15 - Planko Kunaj Januš (29')
   6 : 1 10 - Hercog Filip (48')
   7 : 1 9 - Smole Maj (50')
   8 : 1 9 - Smole Maj (53')
   Zreče
   1 : 1   8 - Moćić Filip (7') 
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan