Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 18. krog 30.05.23
   TEKMA: NK Rogaška B - Kovinar Štore 2 : 3 2 : 3
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Krašovic Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška B
Priimek in ime
  1  Perkovič Timi (V)
  3  Završki Žak
  5  Tadina Miha
  10  Fijačko Tim
  13  Jordan Jan
  15  Zlodej Andraž
  16  Šket Tomaž
  17  Medved Val
  20  Cvetko Max
  21  Jeršečič Urban (K)
  22  Pongračić Rok
  24  Drofenik Jure
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob
  2  Lukenda Neli
  3  Topić Uroš
  4  Pušnik Nik
  5  Oberžan David
  6  Jeršič Žiga
  7  Rahmanović Semin
  8  Kahrimanović Vedad
  10  Korpar Jan
  11  Smajlović Armin
  13  Maček Erik
  14  Šemrov Max
  15  Verhovšek Enej
  16  Alagić Nejc
  21  Bubregović Liam
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška B
   Stiplošek Tadej
   Kovinar Štore
   Taseski Dejan
   STRELCI
   NK Rogaška B
   1 : 0 10 - Fijačko Tim (3')
   2 : 3 10 - Fijačko Tim (27')
   Kovinar Štore
   1 : 1   3 - Topić Uroš (11') 
   1 : 2   4 - Pušnik Nik (13') 
   1 : 3   8 - Kahrimanović Vedad (18') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška B
   Kovinar Štore
    7 - Rahmanović Semin (42')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška B
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška B
  Minuta  Igralec
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan