Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 20. krog 28.05.23
   TEKMA: Kovinar Štore - Mons Claudius 5 : 0 2 : 0
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Šeško Nik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  2  Lukenda Neli
  3  Topić Uroš
  4  Pušnik Nik
  5  Oberžan David
  6  Jeršič Žiga
  7  Rahmanović Semin (K)
  8  Davidović Dejan
  9  Kozjak Naj
  10  Korpar Jan
  11  Smajlović Armin
  13  Maček Erik
  14  Šemrov Max
  15  Verhovšek Enej
  16  Alagić Nejc
  17  Pušnik Tit
  20  Kahrimanović Vedad
  21  Bubregović Liam
   Mons Claudius
Priimek in ime
  1  Horvat Thomas (V)
  2  Berlet Evan
  6  Podhraški Teo
  7  Pažon Jaka
  8  Krklec Marino
  9  Briševac David
  10  Novak Nejc
  11  Firer Evan
  13  Kores Luka
  14  Škornik Andraž
  15  Kitak Gabriel
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Kovinar Štore
   Taseski Dejan
   Mons Claudius
   Ferčec Fredi
   STRELCI
   Kovinar Štore
   1 : 0 11 - Smajlović Armin (8')
   2 : 0 5 - Oberžan David (30')
   3 : 0 14 - Šemrov Max (45')11m
   4 : 0 2 - Lukenda Neli (53')11m
   5 : 0 3 - Topić Uroš (60')
   Mons Claudius
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   Mons Claudius
    11 - Firer Evan (51')
    10 - Novak Nejc (57')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   Mons Claudius
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan