Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 19. krog 21.05.23
   TEKMA: Mons Claudius - NK Rogaška B 5 : 1 2 : 1
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Benčina Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime
  1  Horvat Thomas (V)
  2  Berlet Evan
  4  Ferčec Tim
  7  Pažon Jaka
  8  Krklec Marino
  9  Briševac David (K)
  10  Novak Nejc
  11  Firer Evan
  13  Kores Luka
  15  Kitak Gabriel
  16  Podhraški Dante
   NK Rogaška B
Priimek in ime
  1  Medved Val (V)
  6  Završki Žak
  7  Jeršečič Urban (K)
  8  Drofenik Jure
  9  Grunt Ancelj Tian
  10  Pongračić Rok
  13  Cvetko Max
  15  Tadina Miha
  17  Šket Tomaž
  19  Fijačko Tim
  20  Firšt Patrik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Ferčec Fredi
   NK Rogaška B
   Stiplošek Tadej
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 0 16 - Podhraški Dante (7')
   2 : 1 11 - Firer Evan (29')11m
   3 : 1 16 - Podhraški Dante (41')
   4 : 1 13 - Kores Luka (50')
   5 : 1 13 - Kores Luka (52')
   NK Rogaška B
   1 : 1   20 - Firšt Patrik (20') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
    7 - Pažon Jaka (24')
    16 - Podhraški Dante (44')
   NK Rogaška B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   NK Rogaška B
    6 - Završki Žak (40')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   NK Rogaška B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan