Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 18. krog 14.05.23
   TEKMA: NK Šampion B - NK Šmarje pri Jelšah B 5 : 0 1 : 0
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 56
   1. sodnik: Pehar Jakob
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime
  1  Šubaraš Teo (V)
  2  Jarmšek Anej (V)
  3  Ambroš Gabrijel
  4  Radaković Aleksej
  5  Počivalnik Patrik
  7  Škoflek Matic
  8  Reberšak Urban (K)
  9  Rehar Lev Lucijan
  10  Brkljačič Raša
  11  Macerl Jakob
  14  Petrovec Maks
  15  Valenčak Gal
  16  Vodenik Lan
  17  Vranc Luka
  18  Kerš Tilen
  21  Moćić Davor
  22  Marguč Maks
   NK Šmarje pri Jelšah B
Priimek in ime
  4  Novak Tim
  5  Bosnar Luka (K)
  6  Stojan Oskar
  7  Žnidarec Žiga
  8  Belaj Fatlum
  11  Pintar Anže
  12  Vrabec Enej (V)
  17  Romih Luka
  27  Cmok Tim
  28  Čakš Matevž (V)
  29  Zagajšek Teo
  30  Volavšek Žiga
  32  Boštjančič Anže
  34  Železnik Lukas
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Demšar Luka
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Stepišnik Perdih Timen
   STRELCI
   NK Šampion B
   1 : 0 8 - Reberšak Urban (21')
   2 : 0 4 - Radaković Aleksej (41')
   3 : 0 10 - Brkljačič Raša (45')
   4 : 0 18 - Kerš Tilen (50')
   5 : 0 8 - Reberšak Urban (58')
   NK Šmarje pri Jelšah B
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan