Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 17. krog 07.05.23
   TEKMA: Mons Claudius - NK Šampion B 4 : 1 2 : 1
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Plevčak Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime
  1  Horvat Thomas (V)
  2  Berlet Evan
  4  Ferčec Tim
  6  Brantuša Aljaž
  7  Pažon Jaka
  8  Krklec Marino
  9  Briševac David (K)
  10  Novak Nejc
  11  Firer Evan
  13  Kores Luka
  14  Škornik Andraž
  15  Kitak Gabriel
  16  Podhraški Dante
  17  Podhraški Teo
   NK Šampion B
Priimek in ime
  1  Šubaraš Teo (V)
  2  Škoflek Matic (V)
  6  Radaković Aleksej
  7  Petrovec Maks
  9  Rehar Lev Lucijan
  10  Brkljačič Raša
  11  Moćić Davor
  13  Macerl Jakob
  15  Kerš Tilen
  18  Vranc Luka
  19  Jarmšek Anej
  20  Reberšak Urban (K)
  21  Vodenik Lan
  22  Ambroš Gabrijel
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Ferčec Fredi
   NK Šampion B
   Demšar Luka
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 1 6 - Brantuša Aljaž (13')
   2 : 1 16 - Podhraški Dante (30')
   3 : 1 2 - Berlet Evan (40')
   4 : 1 16 - Podhraški Dante (53')
   NK Šampion B
   0 : 1   20 - Reberšak Urban (10')  11m
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
    6 - Brantuša Aljaž (57')
   NK Šampion B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   NK Šampion B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan