Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 17. krog 07.05.23
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah B - Zreče 1 : 5 1 : 2
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah B
Priimek in ime
  4  Novak Tim
  5  Žnidarec Žiga
  6  Volavšek Žiga
  7  Cmok Tim
  8  Belaj Fatlum
  12  Vrabec Enej (V)
  17  Romih Luka
  26  Boštjančič Anže
  30  Čakš Matevž
  32  Zagajšek Teo
  33  Bosnar Luka (K)
  34  Železnik Lukas
   Zreče
Priimek in ime
  1  Zver Tian (V,K)
  2  Pirnat Mark Stanislav
  3  Hojnik Mark
  5  Adamič Jakob
  8  Moćić Filip
  10  Brezovšek Jaka
  11  Topolšek Žiga
  13  Hrovat Nik
  14  Sadek Jan
  15  Mavher Luka
  16  Vidmar Tjaš
  17  Koprivnik Jure
  18  Mahmutović Ali
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Stepišnik Perdih Timen
   Zreče
   Podgrajšek Matic
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah B
   1 : 2 7 - Cmok Tim (28')
   Zreče
   0 : 1   17 - Koprivnik Jure (10') 
   0 : 2   13 - Hrovat Nik (16') 
   1 : 3   17 - Koprivnik Jure (34') 
   1 : 4   13 - Hrovat Nik (46') 
   1 : 5   17 - Koprivnik Jure (58') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Zreče
    18 - Mahmutović Ali (48')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah B
  Minuta  Igralec
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan