Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 15. krog 16.04.23
   TEKMA: Mons Claudius - NK Šmarje pri Jelšah B 2 : 0 1 : 0
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Černelič Melani
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime
  1  Horvat Thomas (V)
  2  Berlet Evan
  4  Ferčec Tim
  6  Brantuša Aljaž
  7  Pažon Jaka
  8  Krklec Marino
  9  Briševac David (K)
  10  Novak Nejc
  13  Kores Luka
   NK Šmarje pri Jelšah B
Priimek in ime
  2  Čakš Žiga
  4  Novak Tim
  5  Zagajšek Teo
  7  Belaj Fatlum
  8  Stojan Oskar
  9  Cmok Tim
  10  Žnidarec Žiga
  12  Vrabec Enej (V)
  17  Romih Luka
  22  Bosnar Luka (K)
  24  Čakš Matevž
  28  Volavšek Žiga
  34  Železnik Lukas
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Krivec Andrej
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Stepišnik Perdih Timen
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 0 13 - Kores Luka (18')
   2 : 0 6 - Brantuša Aljaž (37')
   NK Šmarje pri Jelšah B
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan