Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 15. krog 16.04.23
   TEKMA: NK Rogaška B - NK Šampion B 3 : 3 0 : 1
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Plevčak Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška B
Priimek in ime
  1  Perkovič Timi
  2  Kutija Luka
  3  Završki Žak
  5  Tadina Miha
  7  Jeršečič Urban (K)
  9  Firšt Patrik
  10  Pongračić Rok
  12  Cvetko Max
  13  Jordan Jan
  14  Medved Val
  17  Šket Tomaž
  19  Zlodej Andraž
  20  Grunt Ancelj Tian
   NK Šampion B
Priimek in ime
  1  Škoflek Matic
  2  Šubaraš Teo
  4  Vodenik Lan
  6  Kerš Tilen
  7  Ambroš Gabrijel
  8  Reberšak Urban
  9  Rehar Lev Lucijan
  10  Petrovec Maks
  11  Moćić Davor
  13  Vranc Luka
  14  Macerl Jakob
  16  Jarmšek Anej
  21  Radaković Aleksej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška B
   Stiplošek Tadej
   NK Šampion B
   Demšar Luka
   STRELCI
   NK Rogaška B
   1 : 2 3 - Završki Žak (44')
   2 : 2 17 - Šket Tomaž (50')
   3 : 2 14 - Medved Val (60')
   NK Šampion B
   0 : 1   16 - Jarmšek Anej (12') 
   0 : 2   7 - Ambroš Gabrijel (35') 
   3 : 3   6 - Kerš Tilen (60') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška B
    12 - Cvetko Max (32')
   NK Šampion B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška B
   NK Šampion B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška B
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan