Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 14. krog 02.04.23
   TEKMA: Kovinar Štore - NK Šmarje pri Jelšah B 6 : 0 5 : 0
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Kragelj Žan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  3  Topić Uroš
  4  Pušnik Nik
  5  Oberžan David
  6  Jeršič Žiga
  7  Rahmanović Semin (K)
  8  Davidović Dejan
  10  Kezić Antonio
  11  Smajlović Armin
  13  Maček Erik
  14  Pušnik Tit
  15  Verhovšek Enej
  16  Alagić Nejc
  17  Ribič Jaka
  18  Zupanc Maks
   NK Šmarje pri Jelšah B
Priimek in ime
  4  Novak Tim
  5  Boštjančič Anže
  6  Čakš Žiga
  7  Čakš Matevž (V)
  8  Belaj Fatlum
  9  Stojan Oskar
  10  Žnidarec Žiga
  11  Cmok Tim
  12  Vrabec Enej (V)
  17  Romih Luka
  22  Bosnar Luka (K)
  23  Volavšek Žiga
  27  Zagajšek Teo
  33  Železnik Lukas
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Stepišnik Perdih Timen
   STRELCI
   Kovinar Štore
   1 : 0 7 - Rahmanović Semin (1')
   2 : 0 3 - Topić Uroš (3')
   3 : 0 7 - Rahmanović Semin (13')
   4 : 0 7 - Rahmanović Semin (24')
   5 : 0 3 - Topić Uroš (25')
   6 : 0 3 - Topić Uroš (43')
   NK Šmarje pri Jelšah B
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan