Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 13. krog 26.03.23
   TEKMA: Mons Claudius - Kovinar Štore 1 : 6 1 : 2
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Krašovic Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime
  1  Horvat Thomas (V)
  2  Berlet Evan
  4  Ferčec Tim
  6  Podhraški Teo
  7  Pažon Jaka
  9  Briševac David (K)
  10  Novak Nejc
  11  Jeličić Vuk
  15  Kitak Gabriel
  16  Podhraški Dante
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  2  Lukenda Neli
  3  Topić Uroš
  4  Pušnik Nik
  5  Oberžan David
  6  Jeršič Žiga
  7  Rahmanović Semin (K)
  8  Davidović Dejan
  11  Smajlović Armin
  14  Pušnik Tit
  15  Verhovšek Enej
  16  Alagić Nejc
  18  Zupanc Maks
  22  Alagić Nejc
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Ferčec Fredi
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 2 6 - Podhraški Teo (15')
   Kovinar Štore
   0 : 1   3 - Topić Uroš (10') 
   0 : 2   3 - Topić Uroš (12') 
   1 : 3   3 - Topić Uroš (45') 
   1 : 4   3 - Topić Uroš (47') 
   1 : 5   5 - Oberžan David (54')  11m
   1 : 6   7 - Rahmanović Semin (57') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   Kovinar Štore
    8 - Davidović Dejan (35')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan