Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 13. krog 26.03.23
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah B - NK Rogaška B 2 : 7 1 : 4
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah B
Priimek in ime
  3  Železnik Lukas
  4  Novak Tim
  5  Žnidarec Žiga
  6  Čakš Matevž
  7  Belaj Fatlum
  8  Zagajšek Teo
  9  Stojan Oskar
  10  Pintar Anže
  11  Cmok Tim
  12  Vrabec Enej (V)
  17  Romih Luka
  22  Volavšek Žiga
  27  Bosnar Luka (K)
   NK Rogaška B
Priimek in ime
  1  Perkovič Timi (V)
  3  Završki Žak
  5  Kutija Luka
  7  Jeršečič Urban (K)
  8  Jordan Jan
  10  Medved Val
  11  Cvetko Max
  14  Šket Tomaž
  15  Zlodej Andraž
  24  Tadina Miha
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Stepišnik Perdih Timen
   NK Rogaška B
   Stiplošek Tadej
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah B
   1 : 0 10 - Pintar Anže (3')
   2 : 7 17 - Romih Luka (55')
   NK Rogaška B
   1 : 1   11 - Cvetko Max (10') 
   1 : 2   7 - Jeršečič Urban (13') 
   1 : 3   8 - Jordan Jan (22') 
   1 : 4   11 - Cvetko Max (29') 
   1 : 5   10 - Medved Val (34') 
   1 : 6   10 - Medved Val (46') 
   1 : 7   14 - Šket Tomaž (48') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah B
   NK Rogaška B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah B
   NK Rogaška B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah B
  Minuta  Igralec
   NK Rogaška B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan