Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 12. krog 19.03.23
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah B - NK Šentjur 0 : 6 0 : 4
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Mastnak Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah B
Priimek in ime
  4  Železnik Lukas
  6  Čakš Žiga
  7  Belaj Fatlum
  9  Zagajšek Teo
  10  Pintar Anže
  11  Stojan Oskar
  12  Čakš Matevž (V)
  13  Volavšek Žiga
  17  Romih Luka
  27  Bosnar Luka (K)
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  2  Mehtig Tjaš
  3  Karlatec Podgoršek Filip
  4  Risteski Aljan (K)
  6  Plevnik Nejc
  7  Smole Maj
  8  Blatnik Jurij Tomaž
  9  Ajdnik Lovro
  10  Vrabl Jernej
  15  Planko Kunaj Januš
  16  Hercog Filip
  17  Planko Oliver
  18  Mlinarič Matic
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Stepišnik Perdih Timen
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah B
   NK Šentjur
   0 : 1   15 - Planko Kunaj Januš (6') 
   0 : 2   10 - Vrabl Jernej (9') 
   0 : 3   15 - Planko Kunaj Januš (11') 
   0 : 4   15 - Planko Kunaj Januš (17') 
   0 : 5   4 - Risteski Aljan (44') 
   0 : 6   8 - Blatnik Jurij Tomaž (49') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah B
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah B
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah B
  Minuta  Igralec
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan