Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 10. krog 06.11.22
   TEKMA: Zreče - NK Šmarje pri Jelšah B 3 : 2 2 : 2
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Slatinek Primož
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  2  Pirnat Mark Stanislav
  3  Hojnik Mark
  4  Mahmutović Ali
  5  Topolšek Žiga
  6  Brezovšek Jaka
  7  Vidmar Anže
  8  Moćić Filip
  9  Odreitz Urh
  10  Vidmar Tjaš
  11  Brglez Gal
  12  Zver Tian (V)
  13  Hrovat Nik (K)
  14  Marguč Aleks
  15  Mavher Luka
  16  Trtnik Jurij
  17  Koprivnik Jure
  18  Adamič Jakob
   NK Šmarje pri Jelšah B
Priimek in ime
  2  Križanič Aljaž
  3  Romih Luka
  4  Belaj Fatlum
  7  Boštjančič Anže
  9  Pintar Anže
  10  Fon Jaka
  11  Stojan Oskar
  12  Čakš Matevž (V)
  23  Zagajšek Teo
  27  Bosnar Luka (K)
  28  Železnik Lukas
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zreče
   Kotnik Gregor
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Stepišnik Perdih Timen
   STRELCI
   Zreče
   1 : 0 13 - Hrovat Nik (5')
   2 : 0 17 - Koprivnik Jure (7')
   3 : 2 17 - Koprivnik Jure (33')
   NK Šmarje pri Jelšah B
   2 : 1   7 - Boštjančič Anže (15') 
   2 : 2   7 - Boštjančič Anže (29') 
   OPOMINJANI
   Zreče
    11 - Brglez Gal (39')
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zreče
   NK Šmarje pri Jelšah B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan