Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 9. krog 30.10.22
   TEKMA: NK Rogaška B - NK Šentjur 3 : 2 1 : 0
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Plevčak Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška B
Priimek in ime
  1  Verbek Ožbej (V)
  2  Čoh Jaš (V)
  3  Šket Tomaž
  5  Jordan Jan
  6  Medved Val
  7  Jeršečič Urban (K)
  8  Završki Žak
  9  Zlodej Andraž
  10  Pongračić Rok
  12  Markovinovič Marko
  14  Grunt Ancelj Tian
  15  Fijačko Tim
  17  Ferme Anej
  18  Tadina Miha
  20  Firšt Patrik
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  2  Mauko Jug Tor
  3  Kek Aleksander
  4  Plevnik Nejc
  5  Mlinarič Matic
  6  Gajšek Urban (K)
  7  Hladin Benjamin
  8  Planko Oliver
  10  Planko Kunaj Januš
  11  Smole Maj
  14  Vrabl Jernej
  15  Hercog Filip
  19  Risteski Aljan
  22  Blatnik Jurij Tomaž
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška B
   Krklec David
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   STRELCI
   NK Rogaška B
   1 : 0 8 - Završki Žak (23')
   2 : 0 20 - Firšt Patrik (38')
   3 : 0 20 - Firšt Patrik (43')
   NK Šentjur
   3 : 1   11 - Smole Maj (47') 
   3 : 2   6 - Gajšek Urban (61') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška B
    20 - Firšt Patrik (29')
    5 - Jordan Jan (44')
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška B
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška B
  Minuta  Igralec
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan