Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 9. krog 05.10.22
   TEKMA: Kovinar Štore - NK Šampion B 7 : 1 4 : 0
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Pehar Jakob
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  2  Lukenda Neli
  3  Topić Uroš
  4  Pušnik Nik
  5  Oberžan David
  6  Jeršič Žiga
  7  Rahmanović Semin (K)
  8  Davidović Dejan
  9  Kozjak Naj
  10  Bubregović Liam
  11  Smajlović Armin
  14  Kastelic Ela
  15  Verhovšek Enej
  16  Alagić Nejc
  18  Zupanc Maks
   NK Šampion B
Priimek in ime
  1  Šubaraš Teo (V)
  3  Kerš Tilen
  4  Škoflek Matic
  5  Macerl Jakob
  7  Ambroš Gabrijel
  8  Reberšak Urban (K)
  9  Rehar Lev Lucijan
  10  Radaković Aleksej
  11  Moćić Davor
  13  Petrovec Maks
  16  Jarmšek Anej
  17  Vranc Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Kovinar Štore
   Taseski Dejan
   NK Šampion B
   Demšar Luka
   STRELCI
   Kovinar Štore
   1 : 0 11 - Smajlović Armin (6')
   2 : 0 3 - Topić Uroš (7')
   3 : 0 6 - Jeršič Žiga (20')
   4 : 0 10 - Bubregović Liam (29')
   5 : 0 5 - Oberžan David (44')
   6 : 0 7 - Rahmanović Semin (46')
   7 : 0 6 - Jeršič Žiga (54')
   NK Šampion B
   7 : 1   8 - Reberšak Urban (56') 
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   NK Šampion B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   NK Šampion B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
16. krog 18.03.23
Premium Dobrovce : Cirkulane 0 : 1
Brežice 1919 Terme Čatež : Avto Rajh Ljutomer 3 : 2
Šampion : Drava Ptuj 2 : 0
Koroška Dravograd : Dravinja 0 : 1
Šmartno 1928 : Podvinci 1 : 7
Bosch Bračič Videm : Zavrč 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan