Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 22/23
  Zapisnik: 5. krog 02.10.22
   TEKMA: Mons Claudius - NK Rogaška B 8 : 1 3 : 0
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Vozlič David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime
  1  Horvat Thomas (V)
  4  Podhraški Teo
  7  Pažon Jaka
  9  Briševac David
  10  Firer Evan
  11  Jeličić Vuk
  13  Kores Luka
  14  Kitak Gabriel
  15  Podhraški Dante
  16  Brantuša Aljaž
  17  Berlet Evan (K)
   NK Rogaška B
Priimek in ime
  1  Verbek Ožbej (V)
  3  Kutija Luka
  5  Zlodej Andraž
  7  Jeršečič Urban (K)
  10  Pongračić Rok
  13  Čoh Jaš
  16  Grunt Ancelj Tian
  17  Jordan Jan
  18  Šket Tomaž
  19  Tadina Miha
  21  Ferme Anej
  23  Medved Val
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Firer Ivan
   NK Rogaška B
   Krklec David
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 0 15 - Podhraški Dante (6')
   2 : 0 15 - Podhraški Dante (7')
   3 : 0 15 - Podhraški Dante (16')
   4 : 0 10 - Firer Evan (35')
   5 : 0 10 - Firer Evan (42')
   6 : 1 13 - Kores Luka (49')
   7 : 1 15 - Podhraški Dante (54')
   8 : 1 15 - Podhraški Dante (60')
   NK Rogaška B
   5 : 1   19 - Tadina Miha (46') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   NK Rogaška B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   NK Rogaška B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   NK Rogaška B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan