Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 22/23
  Zapisnik: 5. krog 27.10.22
   TEKMA: Šmartno 1928 - NK Ljubno ob Savinji 5 : 1 1 : 0
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Carevič Milan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V)
  2  Reberčnik Nik
  4  Zupan Luka (K)
  5  Jug Peter
  6  Flere Anej
  7  Klemenc Rok
  8  Kenda Marcel
  9  Brinovec Žiga
  10  Podgrajšek Lan
  11  Pirnat Matteo
  13  Hribar Aljaž
  14  Rosenstein Jure
  15  Žalig taj
  16  Rabuza Naj
  17  Šarac Luka
  18  Remenih Jakob
  19  Arčan Vid
  20  Zupan Toni
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Štiglic Nik (V)
  2  Kaker Zagožen Anej
  4  Knap Tian
  5  Poličnik Žmavc Ruben
  7  Plesnik Rok
  10  Cerar Matija (K)
  11  Zamernik Marcel
  14  Lorenčič Jakob
  15  Robnik Aleks
  17  Atelšek Gal
  18  Krevzel Aljaž
  24  Podlesnik Nejc
  26  Govek Nace
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   NK Ljubno ob Savinji
   Stajner Rožle
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 0 20 - Zupan Toni (5')
   2 : 0 4 - Zupan Luka (42')
   3 : 0 17 - Šarac Luka (50')
   4 : 0 20 - Zupan Toni (52')
   5 : 0 20 - Zupan Toni (57')
   NK Ljubno ob Savinji
   5 : 1   17 - Atelšek Gal (60') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    5 - Jug Peter (22')
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan