Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 22/23
  Zapisnik: 8. krog 23.10.22
   TEKMA: Rudar Velenje B - ND Mozirje 2 : 3 1 : 3
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Jarc Filip
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Djurić Aleksander (V)
  3  Sertić Ivano
  4  Moravac Filip
  5  Kahrimanović Denis
  6  Dobelšek Liam
  7  Hodžić Denis
  9  Mujkić Anes
  10  Vidović Nik (K)
  11  Đokić Aleks
  12  Mečava Nikola (V)
  13  Filipović Luka
  14  Mrkonjić Ivano
  15  Kerezović Vlado
  16  Badnjević Imran
  17  Memić Ajnur
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Napotnik Matija (V)
  21  Vertot Alen
  22  Krajnc Maj
  23  Pečovnik Žak
  25  Mark Osovnik
  26  Kovač Žan
  27  Brinovšek Vid
  28  Lever Miha
  29  Finkšt Madai
  30  Furland Žiga
  31  Rožanc Marko
  32  Golob Aljaž
  33  Lesjak Rigelnik Aleks (K)
  35  Skok Črt
  37  Boršnak Anže
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Delamea Denis
   ND Mozirje
   Pezić Ilija
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   1 : 0 9 - Mujkić Anes (9')
   2 : 3 16 - Badnjević Imran (50')
   ND Mozirje
   1 : 1   29 - Finkšt Madai (9') 
   1 : 2   35 - Skok Črt (15') 
   1 : 3   35 - Skok Črt (18') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   ND Mozirje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   ND Mozirje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan