Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 22/23
  Zapisnik: 7. krog 16.10.22
   TEKMA: Šmartno 1928 - ND Polzela 3 : 2 1 : 1
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Bytyqi Arlind
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V)
  3  Rosenstein Jure
  4  Zupan Luka (K)
  5  Klemenc Rok
  6  Jug Peter
  7  Žalig taj
  8  Kenda Marcel
  9  Brinovec Žiga
  10  Podgrajšek Lan
  11  Pirnat Matteo
  13  Hribar Aljaž
  14  Reberčnik Nik
  15  Flere Anej (V)
  16  Rabuza Naj
  17  Šarac Luka
  18  Remenih Jakob
  19  Arčan Vid
  20  Zupan Toni
   ND Polzela
Priimek in ime
  3  Ledinšek Ažbe
  6  Rizmal Mihael
  7  Satler Maks
  8  Jambrek Jorn
  9  Jazbec Jaka
  10  Črepinšek Florjan
  13  Kos Kumer Val
  14  Dobnik Tilen
  17  Marton Liam
  20  Zabukovnik Maks
  23  Mlakar Fermentin Luka
  30  Lanišnik Jan
  31  Hribar Tim
  33  Jošt Vito
  50  Kuder Jakob Aljaž
  66  Dobnik Klemen
  70  Sirc Mai
  79  Ačko Anej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   ND Polzela
   Balagič Samir
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 1 9 - Brinovec Žiga (25')
   2 : 1 9 - Brinovec Žiga (33')
   3 : 1 20 - Zupan Toni (43')
   ND Polzela
   0 : 1   9 - Jazbec Jaka (5') 
   3 : 2   9 - Jazbec Jaka (48') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   ND Polzela
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   ND Polzela
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan