Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 22/23
  Zapisnik: 7. krog 16.10.22
   TEKMA: NK Celje B - NK Šoštanj 6 : 2 4 : 0
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Pehar Jakob
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje B
Priimek in ime
  0  Hodžić Sven
  1  Verblač Vid Peter
  3  Želj Luka
  4  Imamović Dino
  5  Bolarić Liam
  7  Karić Tien
  8  Josipović Aleksej (K)
  9  Turk Domen
  10  Šahman Lian
  11  Škalički Mark Lukas
  13  Bubulj Nikola
  14  Bašić Dušan
  15  Jutršek Matic
  17  Bačaj Čelofiga Tin
  18  Jaćimović Alen
  19  Videčnik Bor
  22  Mlinarič Anej
  44  Lan Trajkovski
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Berendika Kajba David (V)
  2  Fekonja Nejc
  3  Pirečnik Vid
  4  Sotler Ožbej
  5  Vogrin Klanfer Tevž
  6  Ahmić Vedad
  7  Andrejc Sevčnikar Lukas
  8  Zajc Jan
  9  Sijarto Jaka (K)
  10  Juras Jonatan
  11  Vačovnik Kai
  12  Ostojić Lionel (V)
  14  Rožič Jaka
  15  Mahmutović Denis
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje B
   Vrečko Simon
   NK Šoštanj
   Vačun Janko
   STRELCI
   NK Celje B
   1 : 0 7 - Karić Tien (1')
   2 : 0 10 - Šahman Lian (4')
   3 : 0 10 - Šahman Lian (19')
   4 : 0 10 - Šahman Lian (24')
   5 : 1 14 - Bašić Dušan (41')
   6 : 1 4 - Imamović Dino (55')
   NK Šoštanj
   4 : 1   7 - Andrejc Sevčnikar Lukas (34') 
   6 : 2   10 - Juras Jonatan (58') 
   OPOMINJANI
   NK Celje B
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Celje B
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan