Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 22/23
  Zapisnik: 6. krog 09.10.22
   TEKMA: ND Polzela - NK Celje B 2 : 2 1 : 2
   Kraj: Polzela - Igrišče Polzela    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Bytyqi Arlind
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela
Priimek in ime
  3  Ledinšek Ažbe
  6  Rizmal Mihael
  7  Satler Maks
  8  Jambrek Jorn
  9  Jazbec Jaka
  10  Črepinšek Florjan
  13  Kos Kumer Val
  14  Uratnik Maj
  17  Marton Liam
  20  Zabukovnik Maks
  23  Mlakar Fermentin Luka
  30  Lanišnik Jan
  31  Hribar Tim
  33  Jošt Vito
  50  Kuder Jakob Aljaž
  66  Dobnik Klemen
  70  Sirc Mai
  79  Ačko Anej
   NK Celje B
Priimek in ime
  1  Bašić Dušan (V)
  2  Gobec Vid
  3  Lan Trajkovski
  5  Škalički Mark Lukas
  6  Bubulj Nikola
  7  Šahman Lian
  8  Hodžić Sven
  9  Jaćimović Alen
  10  Karić Tien
  11  Josipović Aleksej (K)
  12  Verblač Vid Peter
  13  Bačaj Čelofiga Tin
  15  Turk Domen
  18  Milev Timej
  19  Jutršek Matic
  20  Videčnik Bor
  22  Žohar Maks (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Polzela
   Balagič Samir
   NK Celje B
   Vrečko Simon
   STRELCI
   ND Polzela
   1 : 1 9 - Jazbec Jaka (17')
   2 : 2 6 - Rizmal Mihael (34')
   NK Celje B
   0 : 1   9 - Jaćimović Alen (15') 
   1 : 2   11 - Josipović Aleksej (24') 
   OPOMINJANI
   ND Polzela
   NK Celje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Polzela
   NK Celje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan