Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 22/23
  Zapisnik: 5. krog 02.10.22
   TEKMA: NK Celje B - Rudar Velenje B 1 : 2 1 : 2
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Pehar Jakob
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje B
Priimek in ime
  1  Verblač Vid Peter (V)
  2  Bašić Dušan
  3  Želj Luka
  5  Bolarić Liam
  6  Sanoria Radovanović Philip Xawier
  7  Karić Tien
  8  Josipović Aleksej
  9  Turk Domen
  10  Šahman Lian
  11  Škalički Mark Lukas (K)
  12  Žohar Maks (V)
  13  Bubulj Nikola
  15  Jutršek Matic
  17  Bačaj Čelofiga Tin
  18  Jaćimović Alen
  19  Videčnik Bor
  20  Lan Trajkovski
  22  Mlinarič Anej
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Djurić Aleksander (V)
  2  Praprotnik Črt
  3  Sertić Ivano
  4  Moravac Filip
  6  Dobelšek Liam
  7  Kerezović Vlado
  8  Mrkonjić Ivano
  9  Mujkić Anes
  10  Vidović Nik (K)
  11  Đokić Aleks
  12  Mečava Nikola (V)
  13  Filipović Luka
  14  Kahrimanović Denis
  15  Urlep Nace
  16  Badnjević Imran
  18  Kregar Tim Lukas
  21  Memić Ajnur
  22  Hodžić Denis
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje B
   Vrečko Simon
   Rudar Velenje B
   Delamea Denis
   STRELCI
   NK Celje B
   1 : 0 9 - Turk Domen (8')
   Rudar Velenje B
   1 : 1   10 - Vidović Nik (16') 
   1 : 2   6 - Dobelšek Liam (19') 
   OPOMINJANI
   NK Celje B
    8 - Josipović Aleksej (43')
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Celje B
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan