Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 9. krog 16.11.22
   TEKMA: Rudar Velenje A - NK Celje A 1 : 4 1 : 2
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Mastnak Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  1  Padovan Gal (V)
  2  Mušić Daris
  3  Škrobot Lukas (K)
  4  Šehić Ali Kaan
  5  Benčina Lenart Rok
  7  Romih Adriano
  8  Šabanović Anej
  10  Plazl Matevž
  11  Arslanović Liam
  14  Feldin Nik
  15  Prelog Jaka
  16  Tepić Luka
  17  Ibrahimović Eman
  20  Pušnik Nik
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Gostenčnik Žak (V)
  2  Trobiš Gašper
  3  Mustafi Elwalij
  4  Tuzlak Tijan
  6  Čuš Ožbej
  7  Kelhar Stepišnik Filip
  8  Veber Mark
  9  Cigler Luka
  10  Lovrečič Ian
  11  Druks Tal (K)
  12  Petelinšek Miha (V)
  13  Hrastovšek Aljaž
  14  Buhanec Jurij
  16  Špes Lovro
  17  Marzidovšek Vid
  18  Požun Nej
  20  Stamenić Nik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Komprej Aljoša
   NK Celje A
   Nadal Alen
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   1 : 0 17 - Ibrahimović Eman (2')
   NK Celje A
   1 : 1   9 - Cigler Luka (6') 
   1 : 2   11 - Druks Tal (13') 
   1 : 3   6 - Čuš Ožbej (42') 
   1 : 4   20 - Stamenić Nik (58') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
    2 - Mušić Daris (48')
    17 - Ibrahimović Eman (60')
   NK Celje A
    8 - Veber Mark (60')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan