Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 8. krog 23.10.22
   TEKMA: NK Celje A - NK Šmarje pri Jelšah A 9 : 0 7 : 0
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 56
   1. sodnik: Šašivarević Ermin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Petelinšek Miha (V)
  3  Mustafi Elwalij
  4  Tuzlak Tijan
  5  Gobec Filip
  6  Čuš Ožbej
  7  Kelhar Stepišnik Filip
  8  Veber Mark (K)
  9  Cigler Luka
  10  Lovrečič Ian
  11  Druks Tal
  14  Buhanec Jurij
  15  Korenak Amadej
  17  Marzidovšek Vid
  18  Požun Nej
   NK Šmarje pri Jelšah A
Priimek in ime
  2  Jazbinšek Žan
  3  Lesjak Tilen
  4  Grašič Brin
  5  Hercog Miha
  6  Cmok Tim
  7  Pezdevšek Gašper
  8  Herič Aljaž
  9  Polajžar Lan
  10  Iskrač Tai (K)
  11  Ratej Jošt
  12  Cerinšek Luka (V)
  14  Plahuta Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Nadal Alen
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Druškovič Tilen
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 0 6 - Čuš Ožbej (8')
   2 : 0 10 - Lovrečič Ian (15')
   3 : 0 7 - Kelhar Stepišnik Filip (17')
   4 : 0 8 - Veber Mark (19')
   5 : 0 14 - Buhanec Jurij (22')
   6 : 0 17 - Marzidovšek Vid (27')
   7 : 0 10 - Lovrečič Ian (29')
   8 : 0 5 - Gobec Filip (42')
   9 : 0 8 - Veber Mark (56')
   NK Šmarje pri Jelšah A
   OPOMINJANI
   NK Celje A
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan