Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 1. krog 04.09.22
   TEKMA: ND Dravinja - Rudar Velenje A 1 : 3 1 : 2
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Slatinek Primož
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Šajtegel Jon (V)
  4  Čerenak Jaš (K)
  7  Brglez Matic
  8  Kodba Leonel
  9  Obrul Jaka Mark
  10  Goleš Žiga
  11  Pesjak Lin
  13  Marčinković Teo
  17  Juhart Korošec Gal
  18  Pučnik Val
  19  Bečić Benjamin
  21  Pučnik Nejc
  24  Trnovšek Aljaž
  26  Lakožič Andrej
  28  Skaza Pevnik Katinka
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  0  Mušić Daris
  1  Padovan Gal (V)
  2  Pušnik Nik
  3  Škrobot Lukas
  4  Romih Adriano
  5  Benčina Lenart Rok
  6  Jerič Lovro (K)
  7  Bečić Emar
  8  Mešanović Ajdin
  9  Ibrahimović Eman
  10  Plazl Matevž
  11  Arslanović Liam
  15  Prelog Jaka
  16  Feldin Nik
  18  Tepić Luka
  19  Šehić Ali Kaan
  20  Šabanović Anej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Dravinja
   Žgank Žiga
   Rudar Velenje A
   Komprej Aljoša
   STRELCI
   ND Dravinja
   1 : 1 26 - Lakožič Andrej (22')
   Rudar Velenje A
   0 : 1   9 - Ibrahimović Eman (21') 
   1 : 2   7 - Bečić Emar (27') 
   1 : 3   20 - Šabanović Anej (52') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
   Rudar Velenje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   Rudar Velenje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Brežice 1919 Terme Čatež : Bosch Bračič Videm 3 : 0
Cirkulane : Posavje Krško 1 : 4
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan