Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 14. krog 11.06.23
   TEKMA: NK Šentjur - NK Ljubno ob Savinji 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Močnik Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  4  Kolar Lan (K)
  6  Leban Filip
  7  Studnička Tai
  8  Stopinšek Timotej
  9  Tržan Gal
  12  Panič Miloš (V)
  13  Ivanuša Taj
  14  Testaniere Tilen
  17  Dimec Anej
  19  Černjak Tit
  21  Leskovšek Nejc
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Vrečer Enej (V)
  2  Tratnik Blaž
  4  Klemenšek Jan
  5  Krevzel Urban
  7  Kopriva Nej
  8  Lihteneger Tine (K)
  9  Berak Andrej
  11  Perger Maj
  14  Nadlučnik Sara
  16  Plesnik Tomaž
  17  Klemenšek Miha
  Rezervni igralci
  3  Stopinšek Aljoša
  11  Zeme Vid
  15  Planko Taj
  16  Gruber Gaber
  20  Guberac Petar
  Rezervni igralci
  3  Napotnik Nik
  6  Kladnik Andraž
  10  Rezoničnik Ožbej
  15  Pek David
  19  Lorenčič Ožbej
   TRENER
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   NK Ljubno ob Savinji
   STRELCI
   NK Šentjur
   1 : 0 6 - Leban Filip (14')
   2 : 0 9 - Tržan Gal (47')
   3 : 0 6 - Leban Filip (64')
   NK Ljubno ob Savinji
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
    3 - Stopinšek Aljoša (68')
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Zeme Vid
       21 - Leskovšek Nejc
  43'     3 - Stopinšek Aljoša
       4 - Kolar Lan
  56'     15 - Planko Taj
       14 - Testaniere Tilen
  65'     20 - Guberac Petar
       13 - Ivanuša Taj
  65'     16 - Gruber Gaber
       7 - Studnička Tai
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  33'     10 - Rezoničnik Ožbej
       2 - Tratnik Blaž
  47'     19 - Lorenčič Ožbej
       5 - Krevzel Urban
  47'     6 - Kladnik Andraž
       11 - Perger Maj
  51'     3 - Napotnik Nik
       16 - Plesnik Tomaž
  51'     15 - Pek David
       14 - Nadlučnik Sara
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan