Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 19. krog 06.06.23
   TEKMA: NK Šentjur - NK Brežice 1919 6 : 3 (6 : 1)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kragelj Žan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  2  Trobec Miha
  4  Kolar Lan (K)
  6  Leban Filip
  9  Tržan Gal
  10  Dimec Anej
  11  Zeme Vid
  12  Panič Miloš (V)
  15  Gajšek Urban
  16  Smole Maj
  17  Hladin Benjamin
  21  Dobovišek Nej
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  2  Cvelbar Sergej (K)
  3  Balon Tine
  4  Omerzo Patrik
  6  Veršec Rok
  7  Kolarič Luka Mai
  8  Kocjan Klemen
  9  Lapuh Leon
  12  Ogorevc Nejc (V)
  16  Kržan Jakob
  17  Morina Adrian
  19  Krošelj Nik
  Rezervni igralci
  3  Stopinšek Aljoša
  5  Leskovšek Nejc
  7  Studnička Tai
  8  Stopinšek Timotej
  13  Planko Taj
  14  Testaniere Tilen
  22  Guberac Petar
  Rezervni igralci
  18  Šušterič Lukas
  20  Ostrelič Aljaž
   TRENER
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   NK Brežice 1919
   Babnik Jure
   STRELCI
   NK Šentjur
   1 : 0 21 - Dobovišek Nej (2')
   2 : 0 9 - Tržan Gal (7')
   3 : 0 9 - Tržan Gal (17')
   4 : 0 9 - Tržan Gal (20')
   6 : 1 6 - Leban Filip (39')
   NK Brežice 1919
   5 : 0   2 - Cvelbar Sergej (32')  AG
   5 : 1   16 - Kržan Jakob (33') 
   6 : 2   7 - Kolarič Luka Mai (54') 
   6 : 3   8 - Kocjan Klemen (68') 
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
   NK Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   NK Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  41'     3 - Stopinšek Aljoša
       9 - Tržan Gal
  41'     8 - Stopinšek Timotej
       17 - Hladin Benjamin
  41'     5 - Leskovšek Nejc
       6 - Leban Filip
  41'     13 - Planko Taj
       2 - Trobec Miha
  41'     22 - Guberac Petar
       15 - Gajšek Urban
  48'     14 - Testaniere Tilen
       11 - Zeme Vid
  48'     7 - Studnička Tai
       21 - Dobovišek Nej
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  56'     18 - Šušterič Lukas
       7 - Kolarič Luka Mai
  61'     20 - Ostrelič Aljaž
       19 - Krošelj Nik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan