Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 22. krog 02.06.23
   TEKMA: NK Šentjur - NK Šoštanj 1 : 6 (1 : 3)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Pehar Jakob
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  4  Kolar Lan (K)
  6  Planko Taj
  8  Gajšek Urban
  10  Ivanuša Taj
  11  Zeme Vid
  12  Panič Miloš (V)
  14  Testaniere Tilen
  15  Studnička Tai
  17  Dimec Anej
  19  Tržan Gal
  21  Leskovšek Nejc
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Goličnik Matija (V)
  2  Stropnik Tim
  3  Britovšek Tim
  5  Vodovnik Timotej
  7  Pergovnik Jan
  8  Dobnik Teo (K)
  9  Mesarič Vili
  10  Pečovnik Nejc
  11  Lesnjak Aljaž
  13  Sijarto Tine
  17  Brunšek Aljaž
  Rezervni igralci
  3  Stopinšek Aljoša
  7  Hladin Benjamin
  9  Smole Maj
  22  Guberac Petar
  Rezervni igralci
  4  Božić Tijan
  14  Pantner Lovro
  15  Vertačnik Tit
  18  Blažič Blaž
  19  Sijarto Jaka
  21  Božič Lan
  22  Nahtigal Jaka
   TRENER
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   STRELCI
   NK Šentjur
   1 : 0 10 - Ivanuša Taj (1')
   NK Šoštanj
   1 : 1   10 - Pečovnik Nejc (3') 
   1 : 2   17 - Brunšek Aljaž (35')  11m
   1 : 3   13 - Sijarto Tine (40') 
   1 : 4   7 - Pergovnik Jan (48') 
   1 : 5   10 - Pečovnik Nejc (52') 
   1 : 6   8 - Dobnik Teo (78') 
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  50'     7 - Hladin Benjamin
       14 - Testaniere Tilen
  54'     3 - Stopinšek Aljoša
       21 - Leskovšek Nejc
  72'     22 - Guberac Petar
       15 - Studnička Tai
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  50'     14 - Pantner Lovro
       2 - Stropnik Tim
  50'     15 - Vertačnik Tit
       9 - Mesarič Vili
  54'     22 - Nahtigal Jaka
       13 - Sijarto Tine
  54'     4 - Božić Tijan
       3 - Britovšek Tim
  64'     18 - Blažič Blaž
       10 - Pečovnik Nejc
  64'     21 - Božič Lan
       17 - Brunšek Aljaž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan