Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 22. krog 02.06.23
   TEKMA: Kovinar Štore - Združena Savinjska B 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kragelj Žan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  3  Kastelic Ela
  4  Pušnik Nik
  5  Kumperger Nejc
  7  Božić Luka
  8  Rahmanović Semin (K)
  9  Topić Uroš
  11  Smajlović Armin
  13  Rexhepi Erda
  14  Oberžan David
  16  Vokshi Armend
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  1  Klopčič Žan Luka (V)
  2  Rezar Luka Franc
  3  Možina Patrik
  4  Drolc Mitja
  5  Turecki Luka
  7  Korent Janez
  10  Flis Miha
  14  Radulj Max
  15  Popović Alex (K)
  17  Lukman Jan
  20  Kralj Nikk Lev
  Rezervni igralci
  2  Lukenda Neli
  10  Jeršič Žiga
  15  Taseski Tibor
  20  Kahrimanović Vedad
  22  Taseski Patrik
  Rezervni igralci
  6  Tominšek Teodor
  8  Borinc Domen
  9  Jević Sven
  12  Lukman Zala (V)
  13  Zabukovnik Miha
  21  Mike Trauner
  24  Petek Luka
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   Kovinar Štore
   1 : 0 9 - Topić Uroš (60')
   Združena Savinjska B
   1 : 1   4 - Drolc Mitja (67') 
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  41'     20 - Kahrimanović Vedad
       4 - Pušnik Nik
  41'     2 - Lukenda Neli
       13 - Rexhepi Erda
  41'     22 - Taseski Patrik
       11 - Smajlović Armin
  41'     15 - Taseski Tibor
       7 - Božić Luka
  41'     10 - Jeršič Žiga
       16 - Vokshi Armend
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Zabukovnik Miha
       10 - Flis Miha
  41'     8 - Borinc Domen
       14 - Radulj Max
  41'     24 - Petek Luka
       5 - Turecki Luka
  41'     9 - Jević Sven
       24 - Petek Luka
  41'     21 - Mike Trauner
       9 - Jević Sven
  41'     6 - Tominšek Teodor
       15 - Popović Alex
  41'     12 - Lukman Zala
       2 - Rezar Luka Franc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan