Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 22. krog 02.06.23
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno ob Savinji 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Carevič Milan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Adrinek Jurij (V,K)
  2  Lesjak Rigelnik Aleks
  3  Govek Maks
  6  Skok Črt
  8  Krajnc Benjamin
  13  Napotnik Gašper
  14  Podkrižnik Lovro
  16  Žerdoner Gašper
  17  Vilčnik Žan
  18  Povše Burger Adrian
  19  Štober Tilen
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Plesnik Tomaž (V)
  3  Napotnik Nik
  4  Klemenšek Jan
  5  Krevzel Urban
  6  Kladnik Andraž
  7  Kopriva Nej
  8  Lihteneger Tine (K)
  9  Berak Andrej
  10  Rezoničnik Ožbej
  13  Nadlučnik Sara
  14  Klemenšek Miha
  Rezervni igralci
  4  Breznik Žan
  10  Turk Urh
  15  Finkšt Madai
  20  Poljšak Juš
  Rezervni igralci
  2  Tratnik Blaž
  11  Perger Maj
  15  Pek David
  16  Vrečer Enej
   TRENER
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 14 - Podkrižnik Lovro (60')
   2 : 0 10 - Turk Urh (64')
   NK Ljubno ob Savinji
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Finkšt Madai
       19 - Štober Tilen
  46'     4 - Breznik Žan
       3 - Govek Maks
  59'     10 - Turk Urh
       16 - Žerdoner Gašper
  66'     20 - Poljšak Juš
       14 - Podkrižnik Lovro
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  49'     11 - Perger Maj
       10 - Rezoničnik Ožbej
  56'     15 - Pek David
       13 - Nadlučnik Sara
  65'     2 - Tratnik Blaž
       6 - Kladnik Andraž
  70'     16 - Vrečer Enej
       14 - Klemenšek Miha
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan