Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 18. krog 30.05.23
   TEKMA: NK Brežice 1919 - NK Ljubno ob Savinji 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Barkovič Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  2  Morina Adrian
  3  Cvelbar Sergej (K)
  5  Vahčič Leon
  6  Strgar Vito
  7  Lapuh Leon
  8  Veršec Rok
  10  Kolarič Luka Mai
  11  Krošelj Nik
  12  Ogorevc Nejc (V)
  15  Frigelj Matevž
  16  Kocjan Klemen
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  3  Napotnik Nik
  4  Klemenšek Jan
  5  Krevzel Urban
  6  Kladnik Andraž
  7  Kopriva Nej
  8  Lihteneger Tine (K)
  9  Berak Andrej
  10  Rezoničnik Ožbej
  11  Perger Maj
  13  Nadlučnik Sara
  Rezervni igralci
  4  Balon Tine
  13  Šušterič Lukas
  Rezervni igralci
  2  Tratnik Blaž
  14  Vrečer Enej
  15  Pek David
   TRENER
   NK Brežice 1919
   Babnik Jure
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   NK Brežice 1919
   NK Ljubno ob Savinji
   0 : 1   10 - Rezoničnik Ožbej (18') 
   0 : 2   11 - Perger Maj (51') 
   0 : 3   15 - Pek David (57') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919
   NK Ljubno ob Savinji
    3 - Napotnik Nik (55')
    14 - Vrečer Enej (79')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  9'     13 - Šušterič Lukas
       5 - Vahčič Leon
  56'     4 - Balon Tine
       16 - Kocjan Klemen
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  51'     15 - Pek David
       5 - Krevzel Urban
  57'     2 - Tratnik Blaž
       7 - Kopriva Nej
  75'     14 - Vrečer Enej
       3 - Napotnik Nik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan