Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 21. krog 26.05.23
   TEKMA: Združena Savinjska B - NK Brežice 1919 5 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  1  Klopčič Žan Luka (V,K)
  2  Rezar Luka Franc
  3  Možina Patrik
  4  Drolc Mitja
  5  Turecki Luka
  7  Korent Janez
  8  Borinc Domen
  10  Flis Miha
  13  Krivec Maj
  14  Radulj Max
  20  Kralj Nikk Lev
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  2  Dvornik Gaj
  3  Cvelbar Sergej (K)
  5  Pelko Lan
  6  Vahčič Leon
  7  Kolarič Luka Mai
  10  Patačič Jurij
  11  Lapuh Leon
  12  Ogorevc Nejc (V)
  14  Strgar Vito
  16  Ostrelič Aljaž
  17  Morina Adrian
  Rezervni igralci
  6  Gregl Maks
  9  Jević Sven
  12  Lukman Zala (V)
  16  Aleksić Leon
  17  Lukman Jan
  24  Petek Luka
  Rezervni igralci
  8  Šušterič Lukas
  13  Frigelj Matevž
  15  Elton Morina
   TRENER
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   NK Brežice 1919
   Babnik Jure
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   1 : 0 10 - Flis Miha (3')
   2 : 0 5 - Turecki Luka (11')
   3 : 1 10 - Flis Miha (60')
   4 : 1 17 - Lukman Jan (65')
   5 : 2 7 - Korent Janez (73')
   NK Brežice 1919
   2 : 1   10 - Patačič Jurij (15') 
   4 : 2   7 - Kolarič Luka Mai (73') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
   NK Brežice 1919
    10 - Patačič Jurij (30')
    11 - Lapuh Leon (32')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   NK Brežice 1919
    10 - Patačič Jurij (83')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Gregl Maks
       14 - Radulj Max
  41'     17 - Lukman Jan
       2 - Rezar Luka Franc
  51'     9 - Jević Sven
       8 - Borinc Domen
  62'     16 - Aleksić Leon
       20 - Kralj Nikk Lev
  67'     24 - Petek Luka
       10 - Flis Miha
  67'     12 - Lukman Zala
       1 - Klopčič Žan Luka
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  49'     13 - Frigelj Matevž
       2 - Dvornik Gaj
  49'     8 - Šušterič Lukas
       6 - Vahčič Leon
  66'     15 - Elton Morina
       5 - Pelko Lan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan