Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 20. krog 19.05.23
   TEKMA: NK Radeče - Sevnica - NK Šoštanj 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče - Sevnica
Priimek in ime
  1  Smrke Tim (V)
  2  Lavrinc Žiga
  3  Krmelj Žiga
  4  Oman Bor
  6  Jazbec Luka
  7  Hočevar Tim
  8  Kajtna Erik
  9  Ajnihar Noel
  10  Jazbec Enej (K)
  11  Pompe Žan
  13  Kočar Urh
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  2  Stropnik Tim
  3  Dobnik Teo (K)
  4  Britovšek Tim
  5  Vodovnik Timotej
  6  Lesnjak Aljaž
  7  Pergovnik Jan
  8  Sijarto Tine
  9  Mesarič Vili
  10  Pečovnik Nejc
  11  Brunšek Aljaž
  12  Goličnik Matija (V)
  Rezervni igralci
  14  Pavkovič Gal
  Rezervni igralci
  13  Vertačnik Tit
  15  Sijarto Jaka
  16  Krasniqi Ensar
  17  Pantner Lovro
  19  Blažič Blaž
  20  Božič Lan
   TRENER
   NK Radeče - Sevnica
   Poljanc Denis
   NK Šoštanj
   Kopić Alen
   STRELCI
   NK Radeče - Sevnica
   1 : 1 11 - Pompe Žan (28')11m
   2 : 2 10 - Jazbec Enej (68')
   NK Šoštanj
   0 : 1   7 - Pergovnik Jan (21') 
   1 : 2   9 - Mesarič Vili (59') 
   2 : 3   9 - Mesarič Vili (71') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče - Sevnica
    10 - Jazbec Enej (65')
   NK Šoštanj
    10 - Pečovnik Nejc (67')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Kopić Alen (35')
   IZKLJUČENI
   NK Radeče - Sevnica
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Radeče - Sevnica
  Minuta  Igralec
  60'     14 - Pavkovič Gal
       4 - Oman Bor
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  51'     13 - Vertačnik Tit
       6 - Lesnjak Aljaž
  80'     17 - Pantner Lovro
       9 - Mesarič Vili
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan