Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 20. krog 19.05.23
   TEKMA: Zreče - Združena Savinjska B 5 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Pehar Jakob
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  1  Smole Miha (V)
  3  Globočnik Luka
  4  Pučnik Jurij
  5  Godec Mišel
  6  Kovše Amadej
  7  Kodrun Žan
  9  Brdnik Tilen
  10  Obretan Vid (K)
  11  Grm Žiga
  15  Fijavž Timotej
  19  Stupan Luka
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  1  Klopčič Žan Luka (V,K)
  2  Rezar Luka Franc
  3  Možina Patrik
  4  Drolc Mitja
  5  Turecki Luka
  6  Tominšek Teodor
  7  Korent Janez
  10  Flis Miha
  14  Radulj Max
  17  Lukman Jan
  20  Kralj Nikk Lev
  Rezervni igralci
  8  Mrzdovnik Miha
  Rezervni igralci
  8  Borinc Domen
  9  Jević Sven
  24  Petek Luka
   TRENER
   Zreče
   Kotnik Gregor
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   Zreče
   1 : 0 9 - Brdnik Tilen (4')
   2 : 1 3 - Globočnik Luka (46')
   3 : 1 10 - Obretan Vid (57')
   4 : 1 10 - Obretan Vid (70')
   5 : 1 1 - Smole Miha (76')11m
   Združena Savinjska B
   1 : 1   7 - Korent Janez (43') 
   OPOMINJANI
   Zreče
    7 - Kodrun Žan (65')
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zreče
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  64'     8 - Mrzdovnik Miha
       19 - Stupan Luka
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  55'     9 - Jević Sven
       6 - Tominšek Teodor
  61'     8 - Borinc Domen
       2 - Rezar Luka Franc
  68'     24 - Petek Luka
       3 - Možina Patrik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan