Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 12. krog 16.05.23
   TEKMA: NK Radeče - Sevnica - NK Ljubno ob Savinji 5 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Močnik Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče - Sevnica
Priimek in ime
  1  Smrke Tim (V)
  2  Lavrinc Žiga
  3  Krmelj Žiga
  4  Oman Bor
  6  Jazbec Luka
  7  Hrvić Edvin
  8  Kajtna Erik
  9  Ajnihar Noel
  10  Jazbec Enej (K)
  11  Pompe Žan
  13  Kočar Urh
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Tratnik Blaž
  3  Napotnik Nik
  4  Klemenšek Jan
  5  Krevzel Urban
  6  Kladnik Andraž
  7  Kopriva Nej
  8  Lihteneger Tine (K)
  9  Berak Andrej
  13  Nadlučnik Sara
  16  Plesnik Tomaž
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  10  Rezoničnik Ožbej
  14  Vrečer Enej
  15  Pek David
   TRENER
   NK Radeče - Sevnica
   Poljanc Denis
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   NK Radeče - Sevnica
   1 : 2 10 - Jazbec Enej (60')
   2 : 2 10 - Jazbec Enej (62')
   3 : 2 10 - Jazbec Enej (68')
   4 : 2 2 - Lavrinc Žiga (70')
   5 : 2 7 - Hrvić Edvin (79')
   NK Ljubno ob Savinji
   0 : 1   13 - Nadlučnik Sara (20') 
   0 : 2   9 - Berak Andrej (34') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče - Sevnica
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Radeče - Sevnica
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Radeče - Sevnica
  Minuta  Igralec
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  52'     10 - Rezoničnik Ožbej
       2 - Tratnik Blaž
  62'     15 - Pek David
       13 - Nadlučnik Sara
  70'     14 - Vrečer Enej
       5 - Krevzel Urban
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan