Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 19. krog 12.05.23
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - Kovinar Štore 7 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Močnik Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Tratnik Blaž
  3  Napotnik Nik
  4  Klemenšek Jan
  5  Krevzel Urban
  7  Kopriva Nej
  8  Lihteneger Tine (K)
  9  Berak Andrej
  10  Klemenšek Miha
  11  Perger Maj
  13  Nadlučnik Sara
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  3  Kastelic Ela
  4  Pušnik Nik
  7  Božić Luka
  8  Rahmanović Semin (K)
  9  Topić Uroš
  10  Jeršič Žiga
  11  Smajlović Armin
  13  Rexhepi Erda
  14  Oberžan David
  16  Vokshi Armend
  Rezervni igralci
  6  Kladnik Andraž
  14  Vrečer Enej
  15  Pek David
  Rezervni igralci
  2  Lukenda Neli
  15  Taseski Tibor
  20  Kahrimanović Vedad
  22  Taseski Patrik
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 0 9 - Berak Andrej (23')
   2 : 0 7 - Kopriva Nej (26')
   3 : 0 7 - Kopriva Nej (43')
   4 : 0 15 - Pek David (48')
   5 : 0 15 - Pek David (51')
   6 : 0 9 - Berak Andrej (53')
   7 : 0 3 - Napotnik Nik (75')
   Kovinar Štore
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Pek David
       5 - Krevzel Urban
  46'     6 - Kladnik Andraž
       10 - Klemenšek Miha
  46'     14 - Vrečer Enej
       4 - Klemenšek Jan
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Lukenda Neli
       8 - Rahmanović Semin
  46'     20 - Kahrimanović Vedad
       9 - Topić Uroš
  46'     15 - Taseski Tibor
       10 - Jeršič Žiga
  46'     22 - Taseski Patrik
       11 - Smajlović Armin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan