Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 19. krog 12.05.23
   TEKMA: Združena Savinjska B - NK Laško 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  1  Klopčič Žan Luka (V)
  2  Rezar Luka Franc
  3  Možina Patrik
  4  Drolc Mitja
  5  Turecki Luka
  6  Tominšek Teodor (K)
  7  Korent Janez
  10  Flis Miha
  15  Popović Alex
  17  Lukman Jan
  20  Kralj Nikk Lev
   NK Laško
Priimek in ime
  1  Knez Jaša (V)
  20  Babič Lan
  26  Pentek Jakob
  33  Cokan Val
  59  Ndlovu Tonkli Claudio
  72  Gračnar Žan
  75  Čepin Nejc
  79  Ojsteršek Jaka (K)
  83  Degen Matic
  86  Drnovšek Lovro
  89  Privšek Andraž
  Rezervni igralci
  8  Borinc Domen
  9  Jević Sven
  13  Zabukovnik Miha
  14  Radulj Max
  Rezervni igralci
  3  Hrnjački Kovač Lovro
  28  Korat Jure
  57  Mastnak Miha
  58  Bolčina David
   TRENER
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   NK Laško
   Privšek Franc
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   1 : 0 10 - Flis Miha (8')
   NK Laško
   1 : 1   89 - Privšek Andraž (27') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
    15 - Popović Alex (77')
   NK Laško
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   NK Laško
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  54'     14 - Radulj Max
       5 - Turecki Luka
  54'     9 - Jević Sven
       6 - Tominšek Teodor
  60'     13 - Zabukovnik Miha
       17 - Lukman Jan
  60'     8 - Borinc Domen
       2 - Rezar Luka Franc
   NK Laško
  Minuta  Igralec
  46'     28 - Korat Jure
       75 - Čepin Nejc
  54'     3 - Hrnjački Kovač Lovro
       72 - Gračnar Žan
  70'     57 - Mastnak Miha
       3 - Hrnjački Kovač Lovro
  79'     58 - Bolčina David
       89 - Privšek Andraž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan