Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 16. krog 10.05.23
   TEKMA: Kovinar Štore - NK Šoštanj 0 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šeško Nik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Hadžić Armin (V,K)
  3  Kumperger Nejc
  4  Pušnik Nik
  7  Božić Luka
  8  Rahmanović Semin
  9  Topić Uroš
  10  Jeršič Žiga
  11  Smajlović Armin
  13  Rexhepi Erda
  16  Vokshi Armend
  22  Taseski Patrik
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  2  Stropnik Tim
  3  Božić Tijan (K)
  4  Britovšek Tim
  5  Vodovnik Timotej
  6  Brunšek Aljaž
  7  Pergovnik Jan
  8  Sijarto Tine
  9  Osmić Damin
  10  Pečovnik Nejc
  11  Mesarič Vili
  12  Goličnik Matija (V)
  Rezervni igralci
  2  Lukenda Neli
  14  Oberžan David
  15  Taseski Tibor
  Rezervni igralci
  13  Reberšak Jakob
  15  Vertačnik Tit
  16  Pantner Lovro
  19  Božič Lan
  20  Nahtigal Jaka
  22  Blažič Blaž
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   NK Šoštanj
   Kopić Alen
   STRELCI
   Kovinar Štore
   NK Šoštanj
   0 : 1   6 - Brunšek Aljaž (5') 
   0 : 2   7 - Pergovnik Jan (10') 
   0 : 3   9 - Osmić Damin (23') 
   0 : 4   10 - Pečovnik Nejc (45') 
   0 : 5   7 - Pergovnik Jan (60') 
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  50'     2 - Lukenda Neli
       16 - Vokshi Armend
  50'     14 - Oberžan David
       22 - Taseski Patrik
  50'     15 - Taseski Tibor
       13 - Rexhepi Erda
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  40'     19 - Božič Lan
       11 - Mesarič Vili
  40'     20 - Nahtigal Jaka
       3 - Božić Tijan
  40'     22 - Blažič Blaž
       6 - Brunšek Aljaž
  40'     13 - Reberšak Jakob
       8 - Sijarto Tine
  40'     16 - Pantner Lovro
       4 - Britovšek Tim
  40'     15 - Vertačnik Tit
       9 - Osmić Damin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan