Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 18. krog 05.05.23
   TEKMA: NK Radeče - Sevnica - Kovinar Štore 5 : 2 (4 : 1)
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Šeško Nik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče - Sevnica
Priimek in ime
  1  Smrke Tim (V)
  2  Kolander Andraž
  3  Jazbec Luka
  4  Pavkovič Gal
  6  Oman Bor
  7  Vovk Nik
  8  Lavrinc Žiga
  9  Krmelj Žiga
  10  Jazbec Enej (K)
  11  Pompe Žan
  14  Rupnik Jan
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Hadžić Armin (V,K)
  3  Kumperger Nejc
  4  Pušnik Nik
  7  Božić Luka
  8  Rahmanović Semin
  9  Topić Uroš
  10  Jeršič Žiga
  11  Smajlović Armin
  13  Rexhepi Erda
  14  Oberžan David
  16  Vokshi Armend
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  2  Lukenda Neli
  5  Kastelic Ela
  12  Zupan Jakob (V)
  15  Taseski Tibor
  17  Bubregović Liam
  18  Taseski Patrik
  22  Davidović Dejan
   TRENER
   NK Radeče - Sevnica
   Poljanc Denis
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   NK Radeče - Sevnica
   1 : 0 10 - Jazbec Enej (2')
   2 : 1 10 - Jazbec Enej (13')
   3 : 1 7 - Vovk Nik (20')
   4 : 1 10 - Jazbec Enej (28')
   5 : 2 10 - Jazbec Enej (70')
   Kovinar Štore
   1 : 1   11 - Smajlović Armin (5') 
   4 : 2   11 - Smajlović Armin (45')  11m
   OPOMINJANI
   NK Radeče - Sevnica
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Radeče - Sevnica
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Radeče - Sevnica
  Minuta  Igralec
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  64'     12 - Zupan Jakob
       1 - Hadžić Armin
  64'     22 - Davidović Dejan
       3 - Kumperger Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan