Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 16. krog 26.04.23
   TEKMA: NK Šentjur - NK Posavje Krško B 6 : 0 (6 : 0)
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kragelj Žan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Kovač Matic (V)
  2  Trobec Miha
  4  Leban Filip
  8  Stopinšek Timotej
  9  Tržan Gal (K)
  10  Dobovišek Nej
  11  Zeme Vid
  14  Testaniere Tilen
  17  Dimec Anej
  19  Černjak Tit
  22  Planko Taj
   NK Posavje Krško B
Priimek in ime
  4  Štrucl Patrik (K)
  5  Žerjav Lovro
  6  Zupančič Enej
  9  Jagrič Aljaž
  11  Perše Jaka
  12  Radinović Andrej (V)
  17  Kocjan Anže
  19  Fabjan Jan
  22  Zorko Filip
  24  Lebar Urban
  34  Kitanski Vane
  Rezervni igralci
  3  Stopinšek Aljoša
  7  Studnička Tai
  20  Guberac Petar
  21  Gruber Gaber
  Rezervni igralci
  1  Božič Svit
  14  Gjorgievski Kiril
   TRENER
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   NK Posavje Krško B
   Zore Janoš
   STRELCI
   NK Šentjur
   1 : 0 22 - Planko Taj (16')
   2 : 0 22 - Planko Taj (22')
   3 : 0 22 - Planko Taj (24')
   4 : 0 17 - Dimec Anej (33')
   5 : 0 10 - Dobovišek Nej (35')
   6 : 0 9 - Tržan Gal (41')
   NK Posavje Krško B
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
   NK Posavje Krško B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   NK Posavje Krško B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  54'     20 - Guberac Petar
       10 - Dobovišek Nej
  54'     7 - Studnička Tai
       8 - Stopinšek Timotej
  54'     21 - Gruber Gaber
       22 - Planko Taj
  54'     3 - Stopinšek Aljoša
       14 - Testaniere Tilen
   NK Posavje Krško B
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Božič Svit
       12 - Radinović Andrej
  51'     14 - Gjorgievski Kiril
       19 - Fabjan Jan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan