Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 17. krog 23.04.23
   TEKMA: Združena Savinjska B - NK Šentjur 3 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Močnik Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  1  Klopčič Žan Luka (V)
  2  Rezar Luka Franc
  3  Možina Patrik
  4  Drolc Mitja
  5  Turecki Luka
  6  Tominšek Teodor
  7  Korent Janez
  10  Flis Miha
  15  Popović Alex (K)
  17  Lukman Jan
  20  Kralj Nikk Lev
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Kovač Matic (V)
  2  Trobec Miha
  4  Kolar Lan (K)
  6  Leban Filip
  7  Studnička Tai
  8  Stopinšek Timotej
  9  Tržan Gal
  10  Dimec Anej
  11  Zeme Vid
  13  Planko Taj
  14  Testaniere Tilen
  Rezervni igralci
  8  Borinc Domen
  9  Radulj Max
  22  Čadež Luka
  24  Petek Luka
  Rezervni igralci
  3  Stopinšek Aljoša
  19  Černjak Tit
  20  Guberac Petar
  21  Gruber Gaber
   TRENER
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   1 : 3 20 - Kralj Nikk Lev (67')
   2 : 3 15 - Popović Alex (73')11m
   3 : 3 15 - Popović Alex (78')11m
   NK Šentjur
   0 : 1   13 - Planko Taj (40') 
   0 : 2   10 - Dimec Anej (46')  11m
   0 : 3   9 - Tržan Gal (57') 
   3 : 4   4 - Kolar Lan (80') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
   NK Šentjur
    3 - Stopinšek Aljoša (79')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  50'     9 - Radulj Max
       6 - Tominšek Teodor
  50'     22 - Čadež Luka
       4 - Drolc Mitja
  56'     8 - Borinc Domen
       2 - Rezar Luka Franc
  79'     24 - Petek Luka
       17 - Lukman Jan
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  41'     19 - Černjak Tit
       7 - Studnička Tai
  57'     3 - Stopinšek Aljoša
       14 - Testaniere Tilen
  70'     21 - Gruber Gaber
       11 - Zeme Vid
  70'     20 - Guberac Petar
       13 - Planko Taj
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan