Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 17. krog 21.04.23
   TEKMA: NK Radeče - Sevnica - NK Brežice 1919 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Hrastnik - Stadion Hrastnik    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Močnik Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče - Sevnica
Priimek in ime
  1  Smrke Tim (V)
  2  Kolander Andraž
  4  Pavkovič Gal
  5  Lavrinc Žiga
  6  Jazbec Luka
  7  Oman Bor
  8  Krmelj Žiga
  9  Ajnihar Noel
  10  Jazbec Enej (K)
  13  Kočar Urh
  14  Vovk Nik
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  2  Cvelbar Sergej (K)
  3  Dvornik Gaj
  6  Lapuh Leon
  7  Kolarič Luka Mai
  8  Kocjan Klemen
  10  Pelko Lan
  11  Blažinčič Mark
  16  Strgar Vito
  17  Vahčič Leon
  19  Frigelj Matevž
  30  Ogorevc Nejc (V)
  Rezervni igralci
  11  Pompe Žan
  Rezervni igralci
  13  Šušterič Lukas
  18  Krahulec Timon
   TRENER
   NK Radeče - Sevnica
   Poljanc Denis
   NK Brežice 1919
   Babnik Jure
   STRELCI
   NK Radeče - Sevnica
   NK Brežice 1919
   0 : 1   11 - Blažinčič Mark (23') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče - Sevnica
    1 - Smrke Tim (28')
   NK Brežice 1919
    6 - Lapuh Leon (59')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Radeče - Sevnica
   NK Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Radeče - Sevnica
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Pompe Žan
       7 - Oman Bor
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  55'     13 - Šušterič Lukas
       8 - Kocjan Klemen
  70'     18 - Krahulec Timon
       17 - Vahčič Leon
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan