Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 17. krog 21.04.23
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - Zreče 2 : 6 (2 : 5)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Vasle Žan Luka
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Tratnik Blaž
  3  Napotnik Nik
  4  Klemenšek Jan
  5  Krevzel Urban
  8  Berak Andrej
  9  Kopriva Nej
  10  Rezoničnik Ožbej
  13  Plesnik Tomaž
  16  Nadlučnik Sara
  17  Lihteneger Tine (K)
   Zreče
Priimek in ime
  1  Smole Miha (V)
  2  Obretan Vid (K)
  3  Kovše Amadej
  4  Globočnik Luka
  5  Kodrun Žan
  6  Godec Mišel
  7  Pučnik Jurij
  8  Korošec Tristan
  9  Stupan Luka
  10  Klopotan Tomi
  11  Brdnik Tilen
  Rezervni igralci
  6  Kladnik Andraž
  7  Lomšek Patrik
  11  Perger Maj
  14  Vrečer Enej
  15  Pek David
  21  Rigelnik Vid
  Rezervni igralci
  12  Fijavž Timotej
  13  Trtnik Andraž
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 1 17 - Lihteneger Tine (6')11m
   2 : 4 3 - Napotnik Nik (35')
   Zreče
   0 : 1   7 - Pučnik Jurij (4') 
   1 : 2   2 - Obretan Vid (9') 
   1 : 3   2 - Obretan Vid (12') 
   1 : 4   2 - Obretan Vid (18') 
   2 : 5   8 - Korošec Tristan (40') 
   2 : 6   2 - Obretan Vid (73') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
   Zreče
    4 - Globočnik Luka (5')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  45'     15 - Pek David
       16 - Nadlučnik Sara
  45'     11 - Perger Maj
       5 - Krevzel Urban
  45'     14 - Vrečer Enej
       2 - Tratnik Blaž
  56'     6 - Kladnik Andraž
       10 - Rezoničnik Ožbej
  66'     21 - Rigelnik Vid
       3 - Napotnik Nik
  70'     7 - Lomšek Patrik
       8 - Berak Andrej
   Zreče
  Minuta  Igralec
  51'     12 - Fijavž Timotej
       3 - Kovše Amadej
  70'     13 - Trtnik Andraž
       10 - Klopotan Tomi
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan