Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 12. krog 19.04.23
   TEKMA: ND Mozirje - NK Šentjur 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Vasle Žan Luka
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Adrinek Jurij (V,K)
  2  Lesjak Rigelnik Aleks
  3  Govek Maks
  6  Skok Črt
  10  Turk Urh
  11  Skok Lenart
  13  Napotnik Gašper
  14  Podkrižnik Lovro
  16  Žerdoner Gašper
  17  Vilčnik Žan
  18  Povše Burger Adrian
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Kovač Matic (V)
  2  Trobec Miha
  4  Kolar Lan (K)
  6  Leban Filip
  7  Studnička Tai
  8  Stopinšek Timotej
  9  Tržan Gal
  10  Dimec Anej
  11  Zeme Vid
  19  Černjak Tit
  21  Leskovšek Nejc
  Rezervni igralci
  4  Breznik Žan
  9  Roštohar Nik
  15  Finkšt Madai
  20  Poljšak Juš
  Rezervni igralci
  3  Stopinšek Aljoša
  14  Testaniere Tilen
  20  Guberac Petar
  22  Planko Taj
   TRENER
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 18 - Povše Burger Adrian (33')
   NK Šentjur
   1 : 1   4 - Kolar Lan (45')  11m
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   NK Šentjur
    10 - Dimec Anej (56')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  49'     15 - Finkšt Madai
       3 - Govek Maks
  69'     20 - Poljšak Juš
       17 - Vilčnik Žan
  72'     9 - Roštohar Nik
       10 - Turk Urh
  72'     4 - Breznik Žan
       14 - Podkrižnik Lovro
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  41'     22 - Planko Taj
       7 - Studnička Tai
  49'     14 - Testaniere Tilen
       11 - Zeme Vid
  66'     3 - Stopinšek Aljoša
       19 - Černjak Tit
  69'     20 - Guberac Petar
       21 - Leskovšek Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan