Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 16. krog 14.04.23
   TEKMA: NK Brežice 1919 - ND Mozirje 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jarc Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  3  Balon Tine
  4  Ostrelič Aljaž
  5  Cvelbar Sergej (K)
  6  Pelko Lan
  7  Kolarič Luka Mai
  8  Kocjan Klemen
  12  Lapuh Leon (V)
  13  Debogović Mark Antoni
  15  Frigelj Matevž
  16  Strgar Vito
  17  Vahčič Leon
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Adrinek Jurij (V,K)
  2  Lesjak Rigelnik Aleks
  3  Govek Maks
  6  Skok Črt
  8  Krajnc Benjamin
  11  Skok Lenart
  13  Napotnik Gašper
  14  Podkrižnik Lovro
  16  Žerdoner Gašper
  18  Povše Burger Adrian
  19  Štober Tilen
  Rezervni igralci
  10  Patačič Jurij
  11  Krahulec Timon
  14  Kranjc Primož
  30  Ogorevc Nejc (V)
  Rezervni igralci
  4  Breznik Žan
  5  Pavlič Aleksander
  9  Roštohar Nik
  15  Finkšt Madai
  17  Vilčnik Žan
  20  Poljšak Juš
   TRENER
   NK Brežice 1919
   Babnik Jure
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   STRELCI
   NK Brežice 1919
   ND Mozirje
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919
   ND Mozirje
    18 - Povše Burger Adrian (55')
    8 - Krajnc Benjamin (72')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919
   ND Mozirje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  47'     10 - Patačič Jurij
       6 - Pelko Lan
  47'     14 - Kranjc Primož
       15 - Frigelj Matevž
  73'     11 - Krahulec Timon
       8 - Kocjan Klemen
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  35'     5 - Pavlič Aleksander
       16 - Žerdoner Gašper
  35'     17 - Vilčnik Žan
       19 - Štober Tilen
  41'     4 - Breznik Žan
       3 - Govek Maks
  63'     15 - Finkšt Madai
       11 - Skok Lenart
  70'     20 - Poljšak Juš
       18 - Povše Burger Adrian
  70'     9 - Roštohar Nik
       14 - Podkrižnik Lovro
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan