Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 16. krog 14.04.23
   TEKMA: Združena Savinjska B - NK Ljubno ob Savinji 1 : 4 (1 : 1)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zavasnik Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  1  Klopčič Žan Luka (V)
  2  Rezar Luka Franc
  3  Možina Patrik
  4  Drolc Mitja
  6  Tominšek Teodor
  7  Korent Janez
  9  Krivec Maj
  10  Flis Miha
  14  Radulj Max
  15  Popović Alex (K)
  17  Lukman Jan
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  3  Napotnik Nik
  4  Klemenšek Jan
  5  Krevzel Urban
  7  Kopriva Nej
  8  Berak Andrej
  10  Rezoničnik Ožbej
  16  Nadlučnik Sara
  17  Lihteneger Tine (K)
  18  Klemenšek Miha
  20  Plesnik Tomaž
  Rezervni igralci
  5  Turecki Luka
  8  Borinc Domen
  20  Kralj Nikk Lev
  24  Petek Luka
  Rezervni igralci
  6  Kladnik Andraž
  11  Perger Maj
  13  Tratnik Blaž
  14  Vrečer Enej
  15  Pek David
  19  Brlec Matija
   TRENER
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   1 : 0 20 - Kralj Nikk Lev (22')
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 1   3 - Napotnik Nik (39') 
   1 : 2   17 - Lihteneger Tine (46') 
   1 : 3   11 - Perger Maj (66') 
   1 : 4   17 - Lihteneger Tine (76')  11m
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
    4 - Drolc Mitja (45')
    3 - Možina Patrik (61')
    15 - Popović Alex (78')
    7 - Korent Janez (80')
    9 - Krivec Maj (82')
   NK Ljubno ob Savinji
    17 - Lihteneger Tine (42')
    18 - Klemenšek Miha (60')
    14 - Vrečer Enej (78')
    8 - Berak Andrej (80')
    11 - Perger Maj (81')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  15'     20 - Kralj Nikk Lev
       6 - Tominšek Teodor
  52'     8 - Borinc Domen
       2 - Rezar Luka Franc
  52'     5 - Turecki Luka
       14 - Radulj Max
  72'     24 - Petek Luka
       3 - Možina Patrik
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  52'     11 - Perger Maj
       5 - Krevzel Urban
  70'     13 - Tratnik Blaž
       10 - Rezoničnik Ožbej
  72'     6 - Kladnik Andraž
       18 - Klemenšek Miha
  72'     19 - Brlec Matija
       3 - Napotnik Nik
  79'     14 - Vrečer Enej
       4 - Klemenšek Jan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan