Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 13. krog 12.04.23
   TEKMA: Kovinar Štore - NK Brežice 1919 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Kragelj Žan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  3  Kastelic Ela
  4  Pušnik Nik
  5  Kumperger Nejc
  7  Božić Luka
  8  Rahmanović Semin (K)
  9  Topić Uroš
  10  Jeršič Žiga
  11  Smajlović Armin
  14  Oberžan David
  16  Vokshi Armend
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  2  Lapuh Leon
  3  Cvelbar Sergej (K)
  6  Balon Tine
  7  Kolarič Luka Mai
  8  Kocjan Klemen
  15  Omerzo Patrik
  16  Ostrelič Aljaž
  17  Debogović Mark Antoni
  20  Vahčič Leon
  23  Strgar Vito
  30  Ogorevc Nejc (V)
  Rezervni igralci
  2  Lukenda Neli
  13  Rexhepi Erda
  15  Taseski Tibor
  20  Bubregović Liam
  22  Taseski Patrik
  Rezervni igralci
  19  Krahulec Timon
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   NK Brežice 1919
   Babnik Jure
   STRELCI
   Kovinar Štore
   NK Brežice 1919
   0 : 1   20 - Vahčič Leon (80') 
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   NK Brežice 1919
    8 - Kocjan Klemen (57')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   NK Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  50'     2 - Lukenda Neli
       4 - Pušnik Nik
  50'     13 - Rexhepi Erda
       5 - Kumperger Nejc
  50'     20 - Bubregović Liam
       9 - Topić Uroš
  50'     15 - Taseski Tibor
       16 - Vokshi Armend
  50'     22 - Taseski Patrik
       11 - Smajlović Armin
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  55'     19 - Krahulec Timon
       7 - Kolarič Luka Mai
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan